http://www.ok-karpatu.com/
+380 (3434) 6-11-01
+38 (050) 433-17-94
 +38 (067) 371-05-91
bv-karpaty@ukr.net
Замовити Зараз
Зустріч начальника ОК “Карпати” з польською делегацією
Зустріч начальника ОК “Карпати” з польською делегацією

15 жовтня 2015 року  директор оздоровчого комплексу “Карпати”філії “Агрогаз” ПАТ “Укртрансгаз”, депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Плотніков провів робочу  зустріч з міжнародною делегацією  працівників Староства повітового в  Ополю (Республіка Польща) на чолі з  старостою Генріхом Ляквою ( з яким на попередній посаді голови Долинської районної державної адміністрації у 2013 році уклав угоду про співпрацю). У цій зустрічі приймали участь також депутати Долинської районної ради Катерина Олійник та Оксана Якимів.
Переговорний процес тривав у дружній атмосфері, його учасники напрацювали дорожню карту співпраці на 2016 рік та ознайомились із  майновим комплексом ОК “Карпати”.
За результатами зустрічі  складено алгоритм організації тут  Міжнародної  трьохсторонньої конференції з питань спільних інвестиційно-екологічних освітніх програм  у травні  2016 року, яку проводитимуть за участю делегацій трьох держав: України, Польщі та Німеччини.
Гості з Європи висловили своє захоплення  інфраструктурою, матеріальною базою та високим рівнем обслуговування у ОК “Карпати”, відзначивши  європейський рівень цих послуг, який відповідає запитам організаторів конференції. Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері, гості отримали презентаційні матеріали та документи для майбутньої співпраці і розвитку дружніх стосунків з питань організації конференції, відпочинку громадян та дітей дружніх нам  держав.

Залишити коментар